Kategoriler
anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj salonu ataşehir masaj ataşehir masaj salonu istanbul masaj istanbul masaj salonu masaj masaj salonu ümraniye masaj ümraniye masaj salonu

Ümraniye Kaliteli Masaj Hizmetlerimiz

Kaliteli Masaj Hizmetlerimiz

Vücudunuzun yorgunluklardan kurtulması, gevşemek ve dinlenmek için tercih edilen masajlarla güne dinlenmiş bir şekilde başlamanız mümkündür. Size özel hizmet veren Ümraniye masaj merkezimiz ile rahat bir ortam sizleri bekliyor. Uzman kadrosu ile size kaliteli hizmet sunan firmamız, farklı masaj çeşitleri ile de masajın verimliliğini arttırmaktadır.

Kaliteli Masaj Hizmetlerimiz

Spa merkezimizin ihtiyacınıza uygun olarak size hizmet verdiği masaj çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

İsveç Masajı: Zihin ve fizik sağlığınız için tercih edebileceğiniz İsveç Masajı ile kasların gerilimi arttırılır, kan dolaşımı hızlandırılır. Eklemlere hareket kazandıracak Ataşehir masaj uygulamamız ile günün yorgunluğunu kolayca atabileceksiniz.

Bali Masajı: Vücudunuzda yer alan belli noktalar üzerine yapılan yumuşak vuruşlar ile vücudunuzun enerji merkezi dengelenecektir. Enerji merkezine yapılan bu vuruşlar ile kaslardaki gerginlik azaltılır, vücudun iç sistemleri enerjiye kavuşur.

Derin Doku Masajı: Özellikle eklemsel ağrılar için tercih edilen bu masaj ile bedeniniz doğal dengesine kavuşacak. Vücutta yer alan zararlı oluşumların yok olmasına yardımcı olan Derin Doku Masajı ile kendinizi capcanlı hissedeceksiniz.

Jakuzi – Buhar Odaları: Kaslarınızdaki ağrıları yok etmek için tercih edebileceğiniz Jakuzi ve Buhar odaları ile kaslarınızı gevşetebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir